Çin UHF RFID Okuyucu Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Sheila chan

Telefon numarası : +86 18688937745

Naber : +8618688937745

Free call
SUNSHINE RFID Technology Co.,Limited

MESLEKİ RFID ÇÖZÜM

  • SUNSHINE RFID Technology Co.,Limited
  • SUNSHINE RFID Technology Co.,Limited
  • SUNSHINE RFID Technology Co.,Limited
  • SUNSHINE RFID Technology Co.,Limited
  • SUNSHINE RFID Technology Co.,Limited
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Orta Doğu
İş türü: Üretici
Markalar: Güneş No. Çalışanları: 100~200
Yıllık satış: 1000000-3000000 Yıl kurulan: 2011
İhracat p.c: 70% - 80%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş
SUNSHINE RFID Technology Co, Ltd bir yüksek teknoloji kurumsal geliştirme konusunda uzmanlaşmış, üretim ve en kaliteli UHF RFID ürünleri ve aktif RFID ürünleri satış. UHF RFID modüllerinin, okuyucuların ve etiketlerin ve 2.45GHz RFID okuyucularının, etiketlerin vb. Geliştirilmesi ve satışı üzerine odaklanıyoruz. İşbirliği ortaklarımıza çeşitli işlevler ve yüksek güvenilirlikle RFID ürünlerinin tedarikinde hiç çaba sarf etmiyoruz. Ayrıca kapsamlı istihbarat çözümleri ile kütüphaneler, finansal birlikler, seri üretim ve lojistik alanlarında müşterilerine hizmet veriyoruz.

1: SUNSHINE RFID TECHNOLOGY CO, LIMITED, Çin'in önde gelen UHF RFID ürün geliştirme ve üretim işletmeleri ve entegre çözüm sağlayıcıdır.
UHF RFID teknolojisi ve araştırma endüstrisi normlarına odaklanıyoruz, UHF RFID modülü ve ürün geliştirme, üretim ve satış gibi etik konularında kararlıyız, ortakları için yüksek performans ve yüksek güvenilirlik sunan RFID ürünleri sunmaktayız. Aynı zamanda temel olarak katı RFID endüstri teknolojisi gücü, akıllı kapsamlı çözümler ve ilgili hizmetler sağlamak için kütüphane, finans, otomobil üretimi, lojistik ve diğer sanayi kullanıcıları için aktif olarak şirket

2: RFID alanında güçlü araştırma ve geliştirme gücü
Katı teknolojik Ar-Ge gücü ve yenilik yeteneği, sürekli büyümemizin itici gücüdür.Şirket, üst düzey RFID teknik uzmanlarından oluşan RFID teknolojisi araştırma ve geliştirme ekibinin profesyonel kalitesine ve yaratıcılığına sahiptir.Kore teknoloji ekibi Ar-Ge personeli ultra yüksek frekanslı RFID alanında ultra yüksek frekanslı RFID teknolojisinin derinlemesine incelenmesi, RFID AR-GE deneyiminin 10 yılı aşkın bir süredir güçlü bir bağımsız Ar-Ge kapasitesine sahiptir
3: Profesyonel RFID mikrodalga deney ortamı

Şirket spektrum analizörü, ağ analizörü, osiloskop ve diğer test ekipmanları da dahil olmak üzere mikrodalga deney ekipmanı satın almak için Amerika Birleşik Devletleri'nden çok para yatırdı. Günümüzde, tam ve standart bir UHF RFID geliştirme laboratuarı kuruldu.

4: Komple RFID ürün grubu
Günümüzde, şirket iki ana ürün, güneş ışığı serisi UHF RFID tanımlama ürünleri ve güneş ışığı serisi RFID Akıllı Kütüphane ürünlerini bağımsız olarak geliştirmiştir. Ürün yelpazesi, her türlü UHF RFID etiketi, taşınabilir okuma ve yazma terminalleri, sabit okuma ve yazma terminalleri, dört kanallı okuma-yazma terminalleri, masaüstü kartı veren terminaller ve diğer bazı ürünler de dahil olmak üzere UHF RFID alanında genel ürün yelpazesini kapsamaktadır. Aynı zamanda, şirket kütüphane kullanıcıları için bir dizi Kütüphane RFID özel ekipmanı geliştirdi.
5: Uluslararası lider ürün performansı
Çin'de şirket tarafından geliştirilen IMPINJ R2000 yongasına dayanan ultra yüksek frekanslı RFID okuma ve yazma modülü, -110 dBm'lik sektörde en iyi hassaslığa sahiptir ve okuma ve yazma performansı uluslararası düzeyde gelişmiş seviyededir. Maksimum çıkış gücü 8dBi kazanım anteniyle eşleşen 30dBm'dir, etiket mesafesi 10 metreden fazla ve etiket tanıma oranı daha büyük
400tag / s'den daha yüksek bir değer elde edilebilir.
6: Küresel ünlü üreticilerle işbirliği
Biz önde gelen yerli RFID etiketi tasarımı, ambalajlama yetenekleri ve derin teknik uzmanlık ile INPINJ ve ALIEN iki uluslararası süper yüksek frekans RFID çip üreticilerinin yerli ortağı vardır.
7: Müşteri odaklı kurum kültürü

Memnuniyetiniz ve başarınız mücadelemizin en yüksek hedefidir. Itici güç olarak yenilik ile, çekirdek olarak temel, teknoloji olarak "dönüş müşterilerine, iade çalışanları, topluma" konsepti, bağlı kalma, Biz, zor çalışmaya devam edeceğiz, iyileştirmeye devam müşterilerimize giderek daha fazla sağlamak için çalışıyoruz yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler, müşteriler için daha yüksek değer yaratmak
Geçmiş
2011 şirketi, UHF RFID UHF RFID endüstrisi deneyimli Ar-Ge ve operasyon personeli tarafından kuruldu.

Şirketler ekipman satın almak, RF geliştirme laboratuvarını kurmak için çok para harcıyorlar.

Yerel pazarlarda ilk UHF RFID MODÜLÜ'nü yaratırız, performansı IMPINJ ve ALIEN'e benzer

2012 Biz Dongfeng Liuzhou Otomobil Üretim Hattı için RFID çözümü kaynağı

Araştırma ve geliştirme entegre uhf rfid okuyucu, dört kanallı UHF RFID okuyucu serisi, ürün grubunu geliştirdi.

2013 Başarılı üç UHF RFID patenti olsun

Araştırma ve geliştirme anti metal uhf rfid etiket serisi vb, ürün yelpazesini geliştirdi.

Başarılı araştırma ve geliştirme elle kullanılan rfid okuyucu, tablet uhf rfid okuyucu vb., UHF RFID'nin eksiksiz bir ürün serisinin entegrasyonu için gömülü modüller, sabit okuyucular, el okuyucuları, etiketler ve antenler seti kurdu.

2014 Şirket ISO9001 kalite yönetim sistemi belgelendirme geçti

Şirket, Shenzhen Venture Innovation Ödülü alıyor ve başarılı bir şekilde Shenzhen Venture'den

Sermaye finansmanı.

Şirket toplam Müşteri 500'den fazla.

Başarılı araştırma ve geliştirme düşük uç UHF RFID gömülü modüller, okuyucu vb, daha da zenginleştiren ürün.

2015 Şirket, RFID erişim kontrol kapısını başarıyla geliştirdi.

Uhf rfid ürün serisini güncelleyin, LINUX işletim sistemini geliştirin ve daha güçlü yapın.

Şirket, Japonya ile ilgili RF sertifikasyonunu başarıyla gerçekleştirdi.

Şirket, üç faydalı model patenti, patenti başarıyla elde etti.

Şirketin toplam Müşteri 1000'den fazla.

Hizmet
Hizmet Politikası

"Müşteri şikayetlerinin zamanında ve etkin bir şekilde ele alınması, müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılaması için düşünceli, tatmin edici hizmet sunmak" Bu bizim tutarlı hizmet ilkemizdir. Profesyonel teknik servis departmanı, kullanıcılara yüksek kaliteli ve zamanında hizmet sunacak, kullanıcıları endişelendirmeyecektir.

1, üreticilerin sağladığı garantiye, servis, teknik destek vb. Bağlı olarak sisteminiz için garanti hizmeti vereceğiz. Firmamızdan satın alınan ürünler ve garanti süresince ve garanti süresince belirtilen garanti markası için ücretsiz onarım sözü veririz.

2, Yetkisiz tamir, hatalı kullanım, ihmal, istismar, değiştirme, yanlış kurulum ve hasardan kaynaklanan hasarlar, kusurlu ürünler, bu koşullar altında ürünler garanti kapsamına girmez.

3, büyük müşteriler ve müşteriler için, bazı imtiyazlar, öncelik politikası elde etti.

4, Müşteriler onarım, çevrimiçi onarım, ev tamir ve diğer onarım yöntemleri arayabilirsiniz.

5, satış sonrası ağırlıklı olarak onarım göndermeyi benimser, yerinde servis sağlayabilir.

6, garanti süresi aşmak, şirket ömür boyu bakım sorumlu olacak (Revize):


• Ekipman tamiri sağlamaya devam vereceğiz, eğer bakım masrafı varsa, kullanıcı tarafından karşılanacaktır.
• Yazılımı ücretsiz geliştirmeye ve yükseltmeye kararlıyız.
• Garanti iki yılı aşarsa, düzenli bakım ve onarımlardan sorumlu olacağız, ancak değiştirilen parçalar ücretsiz olarak dışlanmıştır; Parçalar için uygun olarak (düşük kıymetli tüketim parçaları hariç) ücretlendiriliriz, müşteriler tamirat seyahat masraflarını üstlenirler.
• Garanti süresi sona erdikten sonra, sözleşme fiyat anlaşmalarını takiben ilgili bakım servislerini ve yedek parçaları temin etmeyi taahhüt ediyoruz.

7. Merkezde destek merkezi kurduk. Herhangi bir sorunuz varsa, istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz, tatmin edici bir cevap alırsınız. Kullanıcıların izin belgesini alacağız ve sistemler sahnesi ile ilişkili olacağız, teknisyenimiz uzaktan çevrimiçi gerçek zamanlı çalıştırma ve bakım yapabiliyor.

Ekibimiz
AR-GE ekibi
Şirket, RFID teknolojisi konusunda üst düzey uzmanlardan oluşan yüksek bir profesyonel kaliteye, yaratıcılığa ve güçlü RFID teknolojisi araştırma ve geliştirme ekibine sahiptir. 10 yılı aşkın bir süredir RFID araştırma ve geliştirme deneyimine sahip olan çekirdek teknoloji AR-GE ekibi ve teknik personeli, UHF RFID alanında güçlü bir Ar-Ge kapasitesi bulunan UHF RFID teknolojisinin derinlemesine incelenmesine sahiptir.

Pazarlama ekibi

Pazarlama ekibi SANRAY Şirketinin önemli bir parçasıdır. Satış ekibi, tanınmış üniversitelerin meşhur işletmelerinden ve mezunlarından pazarlama lideri. SANRAY şirketi şirket genelinde pazarlama konseptini yukarıdan aşağıya doğru sıralamaktadır. "Pazar odaklı teknik personel, pazarlama personeli teknikleşmesi" üzerine önem verdik. İlk önce müşterinin talebini karşılarız.

Hizmet

"Önce müşteri, hizmet ilk" SANRAY hizmet anlayışıdır. SANRAY, müşterilere satış öncesi ve satış sonrası hizmet sunmak için güçlü bir müşteri hizmetleri ekibine sahiptir. Profesyonel ve teknik personeliyle her gün tüm kullanıcıların danışmanlık hizmetleri vermektedir. Profesyonel, verimli hizmet ekibi, müşterilere her zaman ve her yerde hızlı ve tam hizmet sunmaktadır.

Mühendislik ekibi

SANRAY şirketi profesyonel bir üretim yönetimi ekibine sahiptir. Endüstride uzun yıllara dayanan yönetim tecrübesine sahibiz ve ürünün kalitesi ve istikrarı için bir garanti sunuyoruz.


  • Nicanor Errazuriz

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin