Çin UHF RFID Okuyucu Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Sheila chan

Telefon numarası : +86 18688937745

Naber : +8618688937745

Free call

aktif 2.45 GHZ Modülü

June 12, 2018

Çin hakkında en son haberleri aktif 2.45 GHZ Modülü
AKTİF MODÜL M2410

M2410, 2.4GHz bandında çalışan aktif bir RFID okuyucu modülüdür. Ürün, geniş bir uygulama yelpazesine, yüksek tanıma oranına, güçlü özelliklere, yüksek güvenilirliğe ve güçlü ölçeklenebilirliğe sahiptir. Okuma aralığı yarıçapında 0 ila 80 metre arasında ayarlanabilir.

M2410 uzun mesafe okuma ve yazma modülü Nordic tarafından geliştirilen yeni nesil 2.4G yüksek frekanslı alıcı çip ile donatılmıştır. Ana kontrol yongası, watchdog ve cihaz durum bilgilerinin gerçek zamanlı olarak izlenmesi gibi fonksiyonlara sahip yeni nesil yüksek performanslı ARM-COTEX M işlemcisini seçer. Alıcı-verici performansını artırmak için harici bir amplifikatör ve düşük gürültülü amplifikatör ile donatılmıştır. Modül ayrıca geniş aralıklı uygulamalar için yüksek dinamik aralıklı kazanç kontrol devresini entegre eder. Okuyucu modülü metal bir kabuk ile korunmaktadır. Okuyucu modülün görünümü basit, güzel, kompakt, hafif, dayanıklı ve teknoloji ve modernlik duygusuyla dolu. Modülde çift sıralı bir pin arabirimi vardır ve ana bilgisayar bağlantısı daha güvenilirdir.

Ürün, yazılım hata toleranslı ve hırsızlığa karşı önleyici tasarımı benimser ve kötü bir çalışma ortamında uzun süre sürekli ve kararlı bir şekilde çalışabilir.

● Okuyucu modülü TTL seviyesini, UART iletişim arayüzünü destekler.

● Okuma mesafesi, çevre uygulamaları gerçekleştirmek için yazılım tarafından ayıklanabilir.

● Mevcut kullanıcı bilgi sistemleri ile hızlı entegrasyon ve arabirim sağlayan güçlü bir API kullanıcı arayüzü sağlar.

● Okuyucu modül tasarımı, cihaz seçimi ve üretim testi prosedürleri, endüstriyel ürün etiketlerine atıfta bulunur ve her türlü zorlu koşullar altında kullanılabilir.

● Bu ürün, yüksek mukavemet, anti-parazit ve diğer avantajlara sahip bir alaşımlı kalkan kapağı kullanır.

● İletişim protokolü Xunyuan tarafından bağımsız olarak geliştirilir ve özel kullanıcıların ihtiyaçları için özelleştirilebilir ve genişletilebilir.

● Müşterilerin gelişmeyi hızla tamamlamasını sağlamak için destekleyici API geliştirme kitleri sağlayın.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin